Haberler

Medya İş Sınırda

Medya İş Sınırda

Medya İş Sınırda

Medya-İş Sendikası'ndan sınır hattına ziyaret      

 

Medya – İş Genel Başkan Sezai Ballı ve beraberindeki heyet, Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ve Akçakale ilçelerinde görev yapan gazetecileri ziyaret etti

ŞANLIURFA (AA) - Medya İşçileri Sendikası (Medya-İş) Genel Başkanı Sezai Ballı ve beraberindeki heyet Şanlıurfa'nın Ceylanpınar ve Akçakale ilçelerinde görev yapan gazetecileri ziyaret etti.

 

Sezai Ballı ve Genel sekreter Cemal Sonsay ile Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu Genel Başkan Yardımcısı Sefa Özdemir'den oluşan heyet, Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan Barış Pınarı Harekatı'na destek amacıyla Ceylanpınar ve Akçakale ilçelerinde temaslarda bulundu.

 

Ceylanpınar ilçesinde incelemelerde bulunan heyet, burada Barış Pınarı Harekatı'nı takip eden Anadolu Ajansı ekipleriyle bir araya geldi.

AA Yurt Haberler EDİTÖRÜ Muharrem Aksakallı ve AA Gaziantep Bölge Müdürü Salih Bilici'den sahada yürütülen çalışmalara ilişkin detaylı bilgi alan Sezai Ballı ve beraberindeki heyet, harekat kapsamında özveriyle görev yapan ekiplere moral vermek ve destek olmak için bölgeye geldiklerini söyledi. Heyet daha sonra Şanlıurfa’nın sınır ilçesi Akçakaleye hareket etti.

Haberler